PORADNIK

 

INICJATYWY

PARTNERZY

PORADNIK PRACODAWCY - BHP - PPOŻ - ODO

Zakładka poświęcona aktualnościom z zakresu problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego i pierwszej pomocy przedmedycznej pomału ewoluuje. Pisząc o naszych działaniach usługowych, zrodził się pomysł aktualnych odpowiedzi na pojawiające się i nurtujące naszych kontrahentów problemy. Tak też powstał pomysł stworzenia tematycznego poradnika, w którym będziemy na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania z naszej branży.
Zapraszamy także do zakładki BHP Retro - czyli archiwalnych zasad, oznakowania i dawnego sprzętu minionych czasów, dotyczących bezpośrednio naszej pracy.
 
Z Pozdrowieniem-  Piotr Bucior & Marek Mróz

Praktycznie w każdej dziedzinie życia spotykamy się z odzieżą posiadającą logotypy, nadruki lub personalizowane pod określoną tematykę projekty reklamowe. Możliwości wykonania koszulek lub innych tekstyliów z właściwą dla odbiorcy grafiką, to jedna z najlepszych form nie tylko promocji swojej firmy, placówki, klubu lub organizowanego ewentu. To  również świetna forma integracji dla posiadaczy wspólnych strojów i doskonała forma motywacji.

  

Nasze usługi w zakresie nadruków kierunkujemy przede wszystkim dla potrzeb klubów, szkół oraz odbiorców indywidualnych, wykonując odzież sportową tzw "techniczne oddychające" koszulki sportowe. Nasze realizacje opieramy na dwóch technikach nadruku, zarówno trwałych jak i estetycznych, oraz co bardzo ważne niedrogich.

Główną formą wykonania naszych usług jest sublimacja termotransferowa. Jest to technika ,która mimo ograniczenia prac do szczególnie białego podłoża umożliwia nam przeniesienie na podłoże praktycznie każdej grafiki. Polega ona na przeniesieniu za pomocą prasy i wysokiej temperatury zaprojektowanego nadruku w zadane podłoże. Możliwości te wykorzystujemy zarówno w wykonywaniu koszulek sportowych jak i kubków porcelanowych. Okazjonalnie wykonujemy także tzw. kominy i chusty.

 

Masz pomysł, projekt, zapytanie o warunki wykonania zlecenia ???

Zapraszamy do współpracy

tel. 605 - 116 - 147

Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c.

Piotr Bucior & Marek Mróz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok