PORADNIK

 

INICJATYWY

PARTNERZY

PORADNIK PRACODAWCY - BHP - PPOŻ - ODO

Zakładka poświęcona aktualnościom z zakresu problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego i pierwszej pomocy przedmedycznej pomału ewoluuje. Pisząc o naszych działaniach usługowych, zrodził się pomysł aktualnych odpowiedzi na pojawiające się i nurtujące naszych kontrahentów problemy. Tak też powstał pomysł stworzenia tematycznego poradnika, w którym będziemy na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania z naszej branży.
Zapraszamy także do zakładki BHP Retro - czyli archiwalnych zasad, oznakowania i dawnego sprzętu minionych czasów, dotyczących bezpośrednio naszej pracy.
 
Z Pozdrowieniem-  Piotr Bucior & Marek Mróz

Organizacja imprez masowych to spore wyzwanie logistyczne, a dbałość o bezpieczeństwo jej uczestników to priorytet dla ich Organizatorów. Niebagatelną rolę w procesie planowania ewentu oraz zadbania o komfort dla jego odbiorców jest czytelne i wyraźne oznakowanie osób organizujących, służb porządkowych czy informacyjnych. Choć główną rolę w tym zadaniu odgrywają najczęściej kamizelki odblaskowe z nadrukiem, to istnieją również pomniejsze ale istotne elementy tej układanki.

 

Jednym z podstawowych wręcz "rekwizytów" zarówno znakujących organizatorów czy wolontariuszy a zarazem ich uwiarygadniających są identyfikatory oraz smycze. Ten drugi element jest często wykorzystywany również jako nośnik reklamy, czy to sponsorów czy samego organizatora.

W naszej ofercie oprócz wspomnianych kamizelek ostrzegawczych z nadrukiem oferujemy również wykonanie dedykowanych dla Państwa potrzeb identyfikatorów oraz smyczy. Oba elementy dopasowujemy graficznie do Państwa sugestii, według nadesłanych wzorów, lub opracowujemy je na Państwa zlecenie. Nasze smycze wykonane techniką sublimacji, umożliwiają na nich praktycznie każdej grafiki, którą ogranicza tylko szerokość materiału. Smycze  posiadają oczywiście zapięcie według Państwa życzenia.

 

Zapraszamy do Współpracy

tel. 605 - 116 - 147

Piotr Bucior & Marek Mróz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok