PORADNIK

 

INICJATYWY

PARTNERZY

PORADNIK PRACODAWCY - BHP - PPOŻ - ODO

Zakładka poświęcona aktualnościom z zakresu problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego i pierwszej pomocy przedmedycznej pomału ewoluuje. Pisząc o naszych działaniach usługowych, zrodził się pomysł aktualnych odpowiedzi na pojawiające się i nurtujące naszych kontrahentów problemy. Tak też powstał pomysł stworzenia tematycznego poradnika, w którym będziemy na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania z naszej branży.
Zapraszamy także do zakładki BHP Retro - czyli archiwalnych zasad, oznakowania i dawnego sprzętu minionych czasów, dotyczących bezpośrednio naszej pracy.
 
Z Pozdrowieniem-  Piotr Bucior & Marek Mróz

Nadruki to bardzo popularna a i zarazem ograniczona jedynie kreatywnością forma upominku, prezentu czy też gadżetu reklamowego. Oferowane przez nas usługi nadruków na odzieży roboczejsportowej oraz kubków postanowiliśmy rozszerzyć o okolicznościowe poduszki z nadrukiem.

 

Wykonywane przez nas zlecenia to najczęściej trzy rodzaje tzw. Jaśków o wymiarach:

  • 38 x 38 cm,
  • 28 x 38 cm,
  • 18 x 28 cm.

Oferowane przez nas poduszki posiadają wymienne wypełnienie oraz poszewkę z tzw. zakładką. Wykonywana grafika to dowolny wzór, a zastosowana przez nas technika sublimacji pozwala oddać każdy szczegół transferowanego obrazu. Zdjęcia bliskich, piękny pejzaż czy logo Państwa firmy nadrukowane na poduszkę, są świetnym i miłym prezentem. Nadruki są przy tym trwałe, odporne na pranie do 60 st.C.

Zapraszamy do współpracy.

tel. 605 - 116 - 147

Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c.

Piotr Bucior & Marek Mróz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok