PORADNIK

 

INICJATYWY

PARTNERZY

PORADNIK PRACODAWCY - BHP - PPOŻ - ODO

Zakładka poświęcona aktualnościom z zakresu problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego i pierwszej pomocy przedmedycznej pomału ewoluuje. Pisząc o naszych działaniach usługowych, zrodził się pomysł aktualnych odpowiedzi na pojawiające się i nurtujące naszych kontrahentów problemy. Tak też powstał pomysł stworzenia tematycznego poradnika, w którym będziemy na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania z naszej branży.
Zapraszamy także do zakładki BHP Retro - czyli archiwalnych zasad, oznakowania i dawnego sprzętu minionych czasów, dotyczących bezpośrednio naszej pracy.
 
Z Pozdrowieniem-  Piotr Bucior & Marek Mróz

Aktywność fizyczna odgrywa w życiu każdego człowieka niebagatelną rolę, w szczególności jeśli chodzi o tzw. sporty całego życia. Bardzo ważnym jest, aby każdy człowiek posiadał wiedzę na temat korzyści jakie płyną z uprawiania amatorsko sportu oraz mógł doświadczyć wielu różnorodnych bodźców w tym zakresie w czasie swojego rozwoju. To mu umożliwia wybrać pasujący czy też odpowiadający predyspozycjom sport. Najistotniejszą rolę oprócz wzoru jaki powinni przekazywać rodzice swojemu dziecku ogrywa  szkoła i lekcje wychowania fizycznego. Niebagatelne znaczenie ma to również w klubach sportowych, gdzie jednolite oznaczenie to nie tylko forma doskonałej integracji ale również przynależności do grupy, tak ważnej dla młodych ludzi.

Nadruki na koszulkach Koszulki z nadrukiem

Zajęcia popularnego Wuefu, to dla większości uczniów jedna z atrakcyjniejszych form lekcyjnych, choć i zdarzają się osoby unikające tego przedmiotu "jak ognia". Odpowiedzi na pytanie dlaczego tak jest, można mnożyć, ważne aby działać w kierunku ukazującym młodym ludziom piękno sportu oraz nieprzecenione korzyści jakie daje dbanie o własny rozwój fizyczny...

Nasza działalność poza wsparciem i promocją sportu to również odzież sportowa z nadrukami. Wychodząc naprzeciw zapytaniom oraz potrzebom, oferujemy wykonanie koszulek technicznych z dedykowanym nadrukiem. Rozwiązanie takie ma wiele zalet nie tylko pod względem higieny, ale i motywacji:

  • Koszulka techniczna nie "trzyma" potu, ćwiczenie w niej to przyjemność,
  • Zdecydowanie podnosi poziom higieny osobistej ćwiczącego,
  • Nadruk pozwala na wspólne klasowe koszulki - to jednoczy i integruje grupę,
  • Ułatwia pracę nauczycielowi - imiona, numer, itp.

Wykonanie koszulek z nadrukiem dla szkoły to również doskonała forma promocji podczas wspólnych wycieczek, a także wzrost bezpieczeństwa uczniów, poprzez jaskrawe kolory jakie oferujemy w naszych produktach.

Zapewniamy także wykonanie:

Wszystkie nasze wyrobu charakteryzuje jakość oraz estetyka wykonania. Koszulki nie tracą swoich właściwości mimo wielokrotnego prania, nadruk jest trwały i nie zmienia swoich kolorów.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego

koszulki JHK dla uczniów i szkół wykonujemy już od 20,00 pln brutto

Zapraszamy do współpracy

tel. 605 - 116 - 147

Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c.

Piotr Bucior & Marek Mróz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok