PORADNIK

INICJATYWY

PARTNERZY

W związku z rozwojem naszego Biura Obsługi Firm PIO – MAR s.c. Piotr Bucior & Marek Mróz, poszukujemy pracownika na stanowisko Starszego Inspektora / Specjalisty ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Oferujemy pracę w elastycznym wymiarze 0.5 etatu lub umowy zlecenia, z możliwością rozbudowy zakresu działań do wymiaru pełnego etatu.

Zakres Obowiązków :

  • Realizacja zadań wynikających w Ustawy zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy Dz. U. z 1997r, Nr 109, poz. 704 z późn. zm. ,w obsługiwanych przez biuro Firmach,
  • Szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników wszystkich grup zawodowych,
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych,
  • Prowadzenie kontroli w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Opracowywanie i analiza wymaganej dokumentacji w dziedzinie Bhp.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe Kierunkowe (dzienne lub podyplomowe) studia BHP,
  • Prawo jazdy kat B oraz własny środek transportu,
  • Biegła obsługa pakietu Office,
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność.

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość zagadnień Ochrony Przeciwpożarowej oraz Ochrony Środowiska,
  • Znajomość zagadnień Ochrony Danych Osobowych,
  • Znajomość zagadnień pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Kreatywność oraz zaangażowanie w działania i rozwój Biura.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą Bhp i Ppoż podmiotów gospodarczych w zakresie administracyjnego wsparcia ich działalności. Zakresem naszych usług otaczamy głównie województwo pomorskie i warmińsko-mazurskie, a główne działania prowadzimy w:  Tczewie, Malborku, Gdańsku, Elblągu, Starogardzie Gdańskim, Pruszczu Gdańskim, Nowym Dworze Gdańskim, Sztumie, Nowym Stawie, Kwidzynie i Kościerzynie oraz okolicach wymienionych miast.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty w biurze

po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Do cv należy obowiązkowo załączyć niniejszą zgodę

oraz potwierdzić zapoznanie się z klauzulą informacyjną,

którą można pobrać  TUTAJ Aplikacje bez załączonej zgody oraz klauzuli

nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Dalsze informacje Ok