NADRUKI NA ODZIEŻY SPORTOWEJ

Zakres  naszych usług to również nadruki na odzieży. Wykonujemy je zarówno na odzieży użytkowej, ubraniach roboczych jaki i odzieży sportowej oraz na kamizelkach ostrzegawczych. Nasza specjalność to nadruki wykonywane technikami sublimacji, flex i flock. Powierzając nam zlecenie twojej reklamy masz pewność zaprojektowania i wykonania:

  • Profesjonalnych i niepowtarzalnych nadruków na koszulkach sportowych, odzieży użytkowej i reklamowej,
  • Kamizelek ostrzegawczych z nadrukiem techniką sublimacji, flex oraz flock,
  • Kubków z nadrukiem, spersonalizowanych podziękowań lub upominków.

KOSZULKI TRENINGOWE I STARTOWE

Aktywność fizyczna odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, człowiek jest istotą stworzoną do ruchu doskonałą biomaszyną, która nieużywana niestety “rdzewieje”. Amatorska aktywność fizyczna staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju, coraz więcej osób zaczyna prowadzić aktywny tryb życia, dbając o swoje zdrowie, samopoczucie a przede wszystkim o swoje serce. Najczęściej wybieraną formą ruchu jest bieganie, z racji niedużych nakładów i możliwości realizacji praktycznie zawsze i wszędzie stało się podstawowym sportem dla wielu osób, również nas. Biegamy w biegach ulicznych z maratonami włącznie, biegach górskich, starujemy też w Triathlonie.

Znając dzięki temu potrzeby oraz wymagania pasjonatów i amatorów biegania proponujemy wykonanie indywidualnych lub grupowych koszulek treningowych oraz startowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zadanie wykonania koszulek realizujemy w pełnym zakresie potrzeb:

  • Dobór marki,
  • Wybór rozmiaru, kroju i koloru,
  • Wykonanie projektu, logotypu lub indywidualnej grafiki,
  • Oraz nadruk techniką termosublimacji, flex lub flock.

Naszą Ofertę kierujemy do klubów, szkół, grup biegowych oraz do odbiorców indywidualnych, a zadania opieramy na markowej odzieży firm Adler, Fruit of The Loom, Stedman oraz Jhk. Sami także z nich korzystamy i możemy je z czystym sumieniem polecić. Odzież jest bardzo dobrej jakości, a trening w niej to czysta przyjemność. Nie bez znaczenia jest również oferowany wybór, tutaj każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie.

KAMIZELKI ODBLASKOWE Z NADRUKIEM

Prawidłowe, czytelne oraz bezpieczne oznakowanie miejsca pracy, dróg ewakuacyjnych czy sprzętu do udzielania pierwszej pomocy lub ochrony przeciwpożarowej to jeden z obowiązków zakładu a tym samym pracodawcy. Nie mniej istotnym aspektem jest również odzież ostrzegawcza stosowana przez pracowników wykonujących czynności służbowe w warunkach ograniczonej przez porę dnia lub miejsce widoczności. Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem są bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa pracy, poprawiają widoczność pracownika oraz możliwość jego identyfikacji. Przydają się również w życiu prywatnym, szczególnie przy uprawianiu sportu. Odzież dzięki której, damy się łatwiej zauważyć, znacznie podnosi nasze bierne bezpieczeństwo.

WIDOCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Jak wiadomo kamizelki ostrzegawcze występują obecnie w najbardziej popularnych, jeśli nie jedynych jaskrawych kolorach – pomarańczowym i żółtym. Są one najczęściej wykonane z poliestru, materiału odpornego na zniszczenie i zabrudzenia. Tak się składa że tkanina ta doskonale nadaje się do sublimacji, a uzyskany nadruk jest trwały, czytelny i estetyczny.

Sublimacja z racji swoistego “mieszania się” kolorów na podłożach innych niż białe ogranicza nas do raczej ciemnej kolorystyki nadruku: czerni, granatu lub zieleni. Uzyskiwany efekt jest jednak doskonale widoczny, możemy nanieść go praktycznie na każdą część odzieży i nie ogranicza nas jego wielkość. Pamiętajmy, widoczność to jedna z podstaw bezpieczeństwa, czy to w pracy czy w życiu prywatnym możemy jej wiele zawdzięczać.