Zakres  naszych usług to również nadruki na odzieży i kamizelkach odblaskowych. Wykonujemy je zarówno na odzieży użytkowej, ubraniach roboczych jaki i odzieży sportowej oraz na nadruki na odzieży i kamizelkach odblaskowych. Nasza specjalność to nadruki wykonywane technikami sublimacji, flex i flock. Powierzając nam zlecenie twojej reklamy masz pewność zaprojektowania i wykonania:

  • Profesjonalnych i niepowtarzalnych nadruków na koszulkach sportowych, odzieży użytkowej i reklamowej,
  • Odzieży sportowej, użytkowej i kamizelkach odblaskowych z nadrukiem technikami sublimacji, flex oraz flock,
  • Kubków z nadrukiem, spersonalizowanych podziękowań lub upominków.

Aktywność fizyczna odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, człowiek jest istotą stworzoną do ruchu doskonałą biomaszyną, która nieużywana niestety “rdzewieje”. Amatorska aktywność fizyczna staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju, coraz więcej osób zaczyna prowadzić aktywny tryb życia, dbając o swoje zdrowie, samopoczucie a przede wszystkim o swoje serce. Najczęściej wybieraną formą ruchu jest bieganie, z racji niedużych nakładów i możliwości realizacji praktycznie zawsze i wszędzie stało się podstawowym sportem dla wielu osób, również dla nas.

Znając dzięki temu potrzeby oraz wymagania pasjonatów i amatorów biegania proponujemy wykonanie indywidualnych lub grupowych koszulek treningowych oraz startowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zadanie wykonania koszulek realizujemy w pełnym zakresie potrzeb:

  • Dobór marki,
  • Wybór rozmiaru, kroju i koloru,
  • Wykonanie projektu, logotypu lub indywidualnej grafiki,
  • Oraz nadruk techniką termosublimacji, flex lub flock.

Naszą Ofertę kierujemy do klubów, szkół, grup biegowych oraz do odbiorców indywidualnych, a zadania opieramy na markowej odzieży firm Adler, Fruit of The Loom, Stedman oraz Jhk. Sami także z nich korzystamy i możemy je z czystym sumieniem polecić. Odzież jest bardzo dobrej jakości, a trening w niej to czysta przyjemność. Nie bez znaczenia jest również oferowany wybór, tutaj każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie.

Prawidłowe, czytelne oraz bezpieczne oznakowanie miejsca pracy, dróg ewakuacyjnych czy sprzętu do udzielania pierwszej pomocy lub ochrony przeciwpożarowej to jeden z obowiązków zakładu a tym samym pracodawcy. Nie mniej istotnym aspektem jest również odzież ostrzegawcza stosowana przez pracowników wykonujących czynności służbowe w warunkach ograniczonej przez porę dnia lub miejsce widoczności. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem są bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa pracy, poprawiają widoczność pracownika oraz możliwość jego identyfikacji. Przydają się również w życiu prywatnym, szczególnie przy uprawianiu sportu. Odzież dzięki której, damy się łatwiej zauważyć, znacznie podnosi nasze bierne bezpieczeństwo.

Jak wiadomo kamizelki odblaskowe występują obecnie w najbardziej popularnych, jeśli nie jedynych jaskrawych kolorach – pomarańczowym i żółtym. Są one najczęściej wykonane z poliestru, materiału odpornego na zniszczenie i zabrudzenia. Tak się składa że tkanina ta doskonale nadaje się do sublimacji, a uzyskany nadruk jest trwały, czytelny i estetyczny.