W związku z rozwojem naszego Biura Obsługi Firm PIO-MAR s.c. Piotr Bucior & Marek Mróz, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe / studia podyplomowe w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
  2. Minimum 3 letni staż w służbie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
  3. Dyspozycyjność, Poufność i Punktualność.
  4. Biegła obsługa pakietu office.
  5. Własny środek transportu.

Mile widziane wymagania dodatkowe:

  1. Dodatkowe uprawnienia w zakresie:
    Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,
    Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
  2. Dodatkowe uprawnienia w zakresie ochrony środowiska.
  3. Własna działalność gospodarcza.
  4. Umiejętność prowadzenia szkoleń stacjonarnych oraz on-line.

Zakres Obowiązków i Forma Współpracy:

  1. Praca w zakresie służby BHP wynikająca z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy( Dz.U 1997 nr 109 poz. 704 z późn. zm.).
  2. Prowadzenie szkoleń okresowych w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
  3. Praca w siedzibie firmy oraz w obsługiwanych podmiotach na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego.
  4. Administracyjna obsługa biura w godzinach 8:00 – 16:00.
  5. Zatrudnienie wyłącznie w oparciu o współpracę B2B – (możliwy początkowy okres zatrudnienia na umowie o pracę).

Jeśli jesteś zainteresowany(na) naszą ofertą prześlij swoje CV wraz ze skanem podpisanej przez Ciebie zgody i klauzuli informacyjnej na nasz adres e-mail, który znajdziesz w informacjach kontaktowych. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty, spełniające stawiane przez nas kryteria.

Zapraszamy do składania aplikacji

Piotr Bucior & Marek Mróz