USŁUGI DRONEM

Usługi wykonywane dronem, to możliwość zupełnej zmiany perspektywy, jaką na co dzień postrzegamy otaczający nas świat. Coraz bardziej popularne i praktyczne wykorzystanie do działań drona, jest rozwiązaniem dającym nie tylko duże możliwości, oszczędność czasu i funduszy ale także niezapomniane wrażania i doskonałe pamiątki. Nasze usługi dronem umożliwiają wykonanie:

  • Zdjęć obiektów budowlanych, działek i terenów,
  • Zdjęć panoram miejscowości, miejsc i firm,
  • Filmów prezentacyjnych dla firm, obiektów i nieruchomości,
  • Zdjęć i filmów pamiątkowych,
  • Zdjęć i filmów z zawodów sportowych,
  • Zdjęć do projektów i dokumentacji technicznych.

Miasta, miasteczka, kurorty czy też prywatne posesje, nabierają zupełnie innego kształtu. Zabytki, konstrukcje ukazane z zupełnie innej perspektywy odkrywają swoje drugie oblicze. Budujesz ? Remontujesz ? Potrzebujesz sprawdzić trudno dostępne miejsce ? Dron dotrze tam szybko i bezpiecznie. Wykona film / zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które umożliwią Ci podjęcie kolejnych działań, poprawią ich bezpieczeństwo oraz niejednokrotnie ograniczą Twoje koszty.

Zdjęcia do celów projektowych, budowlanych oraz dokumentacji technicznych to niejednokrotnie podstawa do ich poprawnego wykonania. Bieżąca analiza zabudowy, terenu czy też otaczającej go infrastruktury pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu całego systemu, ułatwia jego nadzór i analizę postępu prac.

Film z imprezy sportowej ? Zdjęcia z rodzinnego pikniku, czy też po prostu doskonała pamiątka, która obejmie w kadr dziesiątki a nawet setki osób ? Realizujemy także tematyczne montaże filmowe w formie prezentacji firm, działalności, procesów produkcji oraz  prezentujące obiekty i nieruchomości. Masz inny ciekawy pomysł lub potrzeby w tym zakresie ? Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz lub telefonicznie.